בואי נכיר קצת

היילי לוינסקי

אני היילי לוינסקי אמא לנדב המתוק, בעלת הסטודיו של היילי בקיבוץ נאות מרדכי ובעלת תואר ראשון במנהל עסקים. היום אני מאמנת כושר ויועצת לאורח חיים בריא עם ניסיון של מעל שני עשורים בתחום.

עברתי הכשרות רבות בתחום הכושר והבריאות הכוללים טיפול בבעיות יציבה ופציעות ספורט כאלה ואחרות, ייעוץ ארגונומי (תכנון סביבת עבודה בריאה) והתמחות בנשים בגיל המעבר. 

כיום עובדת בעיקר עם נשים מעל גיל 40 שחיות לצד המנפאוזה, בו מתחילות להבין שהגוף שלהן דורש היום התנהלות שונה מבעבר.

איך הכל התחיל

בזמן הטיול הגדול שלי, קיבלתי הזדמנות ללמוד בחו"ל ועשיתי תואר במנהל עסקים ותעשיי
מה הקשר לספורט? אין ממש, מלבד העובדה שתמיד אמרתי שיהיה לי עסק עצמאי.
בסיום התואר חזרתי לארץ, עבדתי קצת בעולם ההייטק אבל איפשהו תמיד חיפשתי את המקום לפרוק בו את האנרגיה העצומה שהייתה בתוכי. מצאתי את עצמי  מבלה בחדרי כושר או עושה בפעילות גופנית כלשהי, ריצה, אומנויות לחימה, אופניים, שחיה, כל דבר שגרם לי להזיז את הגוף והחדיר בי שלווה מרגיעה.
יום אחד שאלתי את המאמן שלי לאגרוף תאילנדי: "למה אתה כל כך נהנה שאתה מאמן?" והתשובה שלו הייתה: "כי אני עושה מלאכה ולא עבודה".

מבחינתי זה היה המשפט ששינה אצלי הכל. התחלתי ללמוד הדרכת כושר בווינגייט וזו הייתה רק ההתחלה, רכשתי הכשרות כמאמנת אישית, התמחתי בטיפול בבעיות יציבה ופציעות, המשכתי משם להכשרות של אימונים קבוצתיים בהכשרת לס מילס, אימוני TRX קבוצתיים ואישיים, אימוני שיקום עם TRX, עבודה עם גלשנים, אימוני ילדים, אימונים לגיל השלישי, הדרכות לשינוי אורח חיים דרך ספורט ותזונה ועוד. 

הדרך שלי הובילה אותי להיחשף ולהכיר יותר את שלב המנפאוזה אצל נשים ולחקור אותו לעומק. ידוע לנו שספורט עבור נשים וגברים הוא ספורט שונה. אך בעולם הנשי ישנם שלבים שונים לאורך החיים שדורשים דיוקים כדי להגיע לתוצאות הרצויות.
את כל הידע שצברתי ועוד אמשיך לצבור אני מביאה בכל יום מחדש לסטודיו של היילי, למתאמנות שמגיעות לחוות כל אימון מחדש ולמאמנות שבזכותן אני זוכה להגיע לנשים רבות שרק מחפשות מקום לעשות בו כושר עם חיוך על הפנים.
מה שהביא אותי להגשמת החלום שלי, אני לא באה לעבודה, אני יוצרת בכל יום מחדש.

העולם המקצועי שלי

בזמן הטיול הגדול שלי, קיבלתי הזדמנות ללמוד בחו"ל ועשיתי תואר במנהל עסקים ותעשייה… מה הקשר לספורט? אין ממש מלבד העובדה שתמיד אמרתי שיהיה לי עסק עצמאי. בסיום התואר חזרתי לארץ, עבדתי קצת בעולם ההייטק אבל המוח שלי לא היה שליו ואת השלווה שלי מצאתי תמיד בחדרי כושר ובפעילות גופנית כלשהי, אם בריצה, אומנויות לחימה, אופניים, שחיה ועוד ועוד.
יום אחד המאמן שלי לאגרוף תאילנדי ענה על השאלה : "למה אתה כל כך נהנה שאתה מאמן?" והתשובה שלו הייתה: "כי אני עושה מלאכה ולא עבודה".

מבחינתי זה היה המשפט ששינה אצלי הכול, והתחלתי לחפש דרכים להגיע לוינגייט וללמוד שוב, לא רציתי עוד תואר (כבר לא היה לי כוח לזה יותר) אז חיפשתי קורסים ומצאתי את עצמי לומדת להיות מדריכת כושר.
את ההכשרות שלי בתחום הספורט והכושר רכשתי בווינגייט ובעוד מסגרות רבות ושונות, ביניהן:
מאמנת אישית, התמחות בטיפול בבעיות יציבה ופציעות, אימונים קבוצתיים בהכשרת לס מילס, אימוני TRX קבוצתיים ואישיים, אימוני שיקום על TRX וגלשנים, אימון ילדים, אימון לגיל השלישי, הדרכות לשינוי אורחות חיים דרך ספורט ותזונה ועוד ועוד, הידע שלי מאוד רחב ואני עדיין לומדת כל הזמן

היום

היילי לוינסקי

שמי היילי לוינסקי ואני מאמנת כושר כ 20 שנים.

קצת על עצמי
בת 50 אמא של נדב בני היחיד, חיה כעת בקיבוץ כפר בלום והסטודיו שלי נמצא בקיבוץ נאות מרדכי.
מגיל אפס בערך, הייתי תמיד ילדה פעילה ומאושרת ותמיד חיפשתי דרכים לנוע ולגרום לאנשים אושר.
את חיי בעולם הספורט התחלתי בגיל 5 בעולם הסוסים, שם למדתי רכיבה אנגלית ובמשך השנים גם הפכתי למדריכת רכיבה ומאלפת סוסים והייתי בטוחה שבזה אעסוק כל חיי, אבל החיים כמו החיים הפנו אותי לכיוונים שונים.

We Help You Stay Healthy

The Trainers

Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat.

Jamie Hofstadter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo luctus . Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat.

Annie Hofstadter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo luctus . Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat.